Top of the world

Dzień Dziecka – święto tych małych i tych dużych

Dzień Dziecka – święto tych małych i tych dużych

Dzień Dziecka – święto tych małych i tych dużych. W końcu wszyscy jesteśmy dziećmi, prawda? A jeśli ktoś się nim nie czuje, niech przymknie na to oko 1 czerwca przez 24 godziny. Patrząc na mapę, trzeba sobie zadać jednak fundamentalne pytanie: „Dobry kierunek na Dzień Dziecka to?” No, główkujcie, główkujcie. Coś Wam przychodzi do głowy? Jakieś światełko w tunelu? Nie? To spójrzcie nieco na północ Europy, konkretnie na Danię. Co tam widzicie? Wreszcie dobra odpowiedź. Billund! Idealny kierunek na 1 czerwca. Kierunek dostępny „prosto z Poznania”.

Prosto z Poznania na północ

Prosto z Poznania na północ

Cześć! Co powiecie na maj na Wyspach Brytyjskich? Wszak długi weekend już za nami i większość z Was pewnie spędziła go gdzieś w świecie, ale są też tacy, którzy dopiero za chwilę będą szukać pomysłów oraz inspiracji do podróży. I my właśnie przychodzimy do Was z pewną ideą. Proponujemy Wam kilka dni w jednym z najpiękniejszych miast Europy. Byliśmy i sprawdziliśmy – tam naprawdę jest cudnie. Uroczo i niezwykle klimatycznie. Dzisiaj zabieramy Was do Edynburga.

Co zobaczyć na Malcie

Co zobaczyć na Malcie

Cześć! Za oknem szaro, ponuro i zimno? Czujecie się przygnębieni i nic Wam się nie chce? Może pora zmienić otoczenie na jakiś czas? Chyba mamy na to lekarstwo. Co powiecie na podróż na Maltę? Tak, właśnie teraz, przed sezonem. Spróbujemy Was do tego przekonać.

Pierwsza wspólna podróż

Pierwsza wspólna podróż

Cześć! Przed nami pierwsza zagraniczna podróż w 2022 roku. Przed nami, ale też i przed Wami, bowiem byłoby fantastycznie przeżyć ją wspólnie. Spytacie w jaki sposób? O tym za moment.

Powitanie

Powitanie

Cześć! Z tej strony Monika, Filip i Marysia. Bliżej znani w Internecie jako TOP OF THE WORLD. Dzisiaj chcielibyśmy się z Wami przywitać i napisać o sobie kilka słów. Zatem kim jesteśmy?