Co zobaczyć na Malcie

Cześć! Za oknem szaro, ponuro i zimno? Czujecie się przygnębieni i nic Wam się nie chce? Może pora zmienić otoczenie na jakiś czas? Chyba mamy na to lekarstwo. Co powiecie na podróż na Maltę? Tak, właśnie teraz, przed sezonem. Spróbujemy Was do tego przekonać.

 

03 CO ZOBACZYĆ NA MALCIE1 kopia

03 CO ZOBACZYĆ NA MALCIE3 kopia

Malta to jeden z najmniejszych krajów w Europie. Ledwo widoczny na mapie. Jednak tak dużej liczby atrakcji czy zabytków na jeden kilometr kwadratowy próżno szukać gdzie indziej. Zachwyceni będą wszyscy „nature lovers”, miłośnicy zachodów słońca znajdą się w siódmym niebie, a Ci którzy lubią gubić się w wąskich, kamiennych uliczkach oszaleją z zachwytu. To nie są słowa rzucane na wiatr. Na Malcie naprawdę tak jest. Ten kraj poraża swoim pięknem, kolorami, lazurową wodą. A jeśli stwierdzicie, że potrzebujecie trochę odetchnąć i zatrzymać się w czasie to popłyńcie na Gozo. Sami Maltańczycy wybierają się na tę wyspę, by naładować baterie i odpocząć od codziennego zgiełku. Tam autentycznie można zapomnieć o zegarku.

03 CO ZOBACZYĆ NA MALCIE2 kopia

03 CO ZOBACZYĆ NA MALCIE5 kopia

03 CO ZOBACZYĆ NA MALCIE6 kopia

Skoro już Was przekonaliśmy, to teraz czas na zaplanowanie podróży. Myślicie, że to nie jest łatwe, że trzeba mocno się nagimnastykować i napracować nad planem zwiedzania? Otóż nie. Oddajemy w Wasze ręce gotowy przewodnik „TOP 10 miejsc do zobaczenia na Malcie”. Znajdziecie w nim opisy, zdjęcia, a także mapkę atrakcji. Mamy nadzieję zainspirować Was do pięknej podróży, która na długo zostanie w Waszej pamięci.

03 CO ZOBACZYĆ NA MALCIE7 kopia

„TOP 10 miejsc do zobaczenia na Malcie” znajdziecie tutaj - https://www.topoftheworld.pl/2022/03/malta-co-zobaczyc-top-10.html

Do następnego!