Powitanie

Cześć! Z tej strony Monika, Filip i Marysia. Bliżej znani w Internecie jako TOP OF THE WORLD. Dzisiaj chcielibyśmy się z Wami przywitać i napisać o sobie kilka słów. Zatem kim jesteśmy?

 Team TOP OF THE WORLD tworzy ekonomistka, były dziennikarz oraz blisko 3-letnia mała podróżniczka. Wspólnie odkrywamy piękno otaczającego nas świata. Na pierwszym miejscu stawiamy naturę, ale nie gardzimy również zwiedzaniem miast, wręcz przeciwnie. Podróżujemy i dalej, i bliżej. Od kiedy wiosną 2019 roku na świecie pojawiła się Marysia, skupiamy się w dużej mierze na pokazywaniu, że z dzieckiem także da się ruszyć przed siebie. Staramy się przekonywać, że nie taki diabeł straszny jak go malują. Świat jest zbyt cudowny, by nie widziały go dziecięce oczy.

01

02

Na chwilę obecną nasze stopy stanęły na terytorium 45 państw (Marysi na 7). Jednak nie chcemy się zatrzymywać w tym miejscu. Wśród naszych najbliższych planów są między innymi: Malta, Sardynia, a także Majorka. Co więcej, jednym z podróżniczych marzeń, które chcielibyśmy spełnić jest odwiedzenie wszystkich europejskich stolic. Zagranica to jednakże nie wszystko. Polska również jest piękna! Jesteśmy w trakcie wyzwania jakim jest zdobycie Korony Gór Polski. Chodzi o wejście na najwyższy szczyt każdego pasma górskiego w naszym kraju. Na swoim koncie mamy już 26 z 28 gór. Pozostały jedynie: Babia Góra oraz Rysy. Uwielbiamy latać samolotami, ale też nieobce nam są długie podróże samochodowe, a nawet spanie w aucie.

04

05

Od prawie czterech lat tworzymy też nasze małe miejsce w sieci. Rodzina, przyjaciele i znajomi namówili nas do założenia bloga. Zajrzyjcie tam i zostawcie jakiś ślad po sobie – będzie nam bardzo miło.

https://www.topoftheworld.pl/ 

Na koniec chcemy podziękować za możliwość bycia właśnie tutaj – w tym miejscu, na tejże stronie. To dla nas wielki zaszczyt, ale i ogromne wyzwanie. Postaramy się Was nie zawieść.

Do następnego!